Wschodzące gwiazdySzykujcie się na coś naprawdę dobrego. Profesjonalnie wykonany film, genialni aktorzy, reżyseria i pełen profesjonalizm. Wyczuwam konkurencję dla aktualnych gwiazd kina. Film "I can't go" wchodzi już niedługo na serwery youtuba!Film powstał podczas projektu szkolnego, nagrany w języku angielskim, ale myślę, nie powinniście mieć problemu ze zrozumieniem go. Każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji. Zauważcie idealnie dobraną scenerię, a nawet pająka głównej bohaterki. Zadbała o to nasza koleżanka Natalia Ćwiklińska. Zapamiętajcie koniecznie to nazwisko, bo jestem przekonana, że podbije świat jako reżyserka,montażystka i operatorka kamery! Gra aktorów również zwróci waszą uwagę. Ich nazwiska poznacie po premierze i również warto je zapamiętać.

Normalna dziewczyna, zostaje obserwowana przez grupkę lubianych, ale tajemniczych dziewczyn ze szkoły. Wika coraz bardziej wkręca się w ich towarzystwo, jej przyjaciółce nie za bardzo się to podoba, druga zaś jest pozytywnie nastawiona do nowych znajomych. Niesamowita historia o nastolatkach. Imprezy, szkoła, nowe znajomości...- po prostu ich życie. Czy tajemniczym dziewczynom uda się zaprzyjaźnić się z Wiką?

Zaangażowaliśmy w produkcję mnóstwo ludzi. Zrealizowany przy naprawdę minimalnym budżecie, a efekt niesamowity! Oczywiście w dniu premiery spodziewajcie się dość obszernego posta z wypowiedziami aktorów. Czekajcie z niecierpliwieniem, bo premiera już niedługo!
Serdecznie zapraszam wraz z absolwentami IIIc, nie możecie tego przegapić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz