Pozytywne myślenie


Pozytywne myślenie jest bardzo opłacalne. Poważnie. Zawsze się sprzeda.

Chcemy być energiczni, pozytywni i po prostu naj. Media chwyciły ten temat, no bo przecież można na nim zarobić. I wiecie co?  Jestem z tego zadowolona. Może nawet dumna. Im więcej dobrego na świecie tym lepiej. Może i nadal "media kłamią" i największą sensację wzbudza śmierć, ale miło jest czasem przeczytać o tym, że komuś się udało. Nagle powstaje jego biografia, filmy, aż w końcu nowa legenda. A czasem po prostu sobie coś wymyślą, podkoloryzują, ale to co. Też miło coś takiego czytać.

Blogosfera również się nie ociąga. Z tego co zauważyłam, prawie na każdym blogu jest post o byciu pozytywnym. A każdy kolejny jest całkiem inny. Blogerzy mają różny punkt widzenia. I to też jest fajne. W ogóle to wszystko co pozytywne jest fajne. Nie ma co dyskutować, motywacja jest aktualnie wszędzie. Mnóstwo ludzi biega, zdrowo się odżywia i z nich też czerpiemy motywacje. Powstała nowa moda.A wiecie co jest najgorsze? Kiedy stawiacie swoje pierwsze kroczki i nagle stwierdzicie, że to nie dla was. Cel może być szyty jak na miarę, ale nie... ON JEST NIE DLA WAS. Bo coś się nie udało. Macie coraz to czarniejsze myśli, mimo, że nawet gazety pochwyciły temat. Rezygnujecie z tego co było dla niego prawie całym światem. Mimo, że ma jeszcze wiele dróg do osiągnięcia celu, to i tak się poddajecie.Całe starania idą na marne. Godziny planowania też. I co jest teraz najzabawniejsze, że mediom się to opłaciło, ale wam już nie.

Nie będę wam tutaj teraz prawić morałów. Chcę, żebyście zapamiętali jedno. Jak jest coś dla nas ważne to się walczy o to do samego końca! Nie udało się raz, to może uda się za kolejnym razem. Poddawanie się jest dla słabych. A jeżeli czytacie tego posta to możecie mieć pewność, że nie należycie do ich grona. Jeszcze walczycie o swoje marzenia.

I gówno mnie obchodzi, że straciliście już nadzieję. Znajdźcie ją! Nie można od tak sobie z czegoś zrezygnować. Znaczy można, ale wtedy też jesteście słabi.

źródło zdjęć: weheartit.com

2 komentarze:

  1. Ostro i z sensem :D
    Ave. Możesz częściej na nas krzyczeć ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozytywne myślenie powinno być propagowane jak najszerzej z wielu powodów przede wszystkim możemy na nim tylko zyskać . Ciesze się że i ty przyłączyłaś się do tej nieformalnej akcji motywowania świata.

    OdpowiedzUsuń